Цьогоріч 27 жовтня, у День української писемности та мови, усі засоби масової інформації нашої держави закликають українців усього світу продемонструвати мовне єднання, написавши Радіодиктант національної єдности. Сьогодні саме любов до української мови гуртує націю, виховує гордість за державу, упевненість у її підтримці. Радіодиктант за 22 роки став символом єднання нації. Ці слова вже другий рік звучать особливо актуально, бо Радіодиктант національної єдности – це єднання  зусиль задля утвердження свідомости кожного, переконливої перемоги на мовному фронті, це крок до довгоочікуваної Перемоги й закінчення війни. Пам’ятаймо: у час війни українська мова – наша найпотужніша зброя!

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу в повному складі долучається до цієї значущої акції, запрошує колег і співробітників університету, залучає  студентів до офлайн й онлайн участи в заході, закликає виявити високий рівень грамотности, мовної компетентности, продемонструвати причетність до цієї важливої громадської події в День української писемности та мови.