До Всеукраїнського дня бібліотек книгозбірня Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя розпочинає акцію "Подаруй бібліотеці українську книгу", яка триватиме 3 26 вересня по 30 жовтня. Це добровільна ініціатива, направлена на підвищення інтересу і доступу до книг. Мета заходу – надихнути людей подарувати книгу бібліотеці та дати змогу іншим читачам познайомитися з вашими вподобаннями.

Запрошуємо співробітників, здобувачів вищої освіти та просто небайдужих громадян поділитися книгами з нашими читачами. Подаровані Вами книжки стануть відчутним джерелом поповнення фонду бібліотеки. Всі книги будуть розміщені на спеціальній виставці з листівками – подяками, на кожній книжці ми напишемо ім’я та прізвище дарувальника. Наголошуємо, приймаються книги тільки українською мовою та українських видавництв!

Діліться читацьким досвідом! Даруйте книжки! Читайте книжки! Залишіть своє ім’я в літопису історії бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя!

Чекаємо на ваші дарунки за адресою: Графська, 2 студентський абонемент (ауд. 114)

Ваша бібліотека!