Шановні друзі!

30 вересня святкуємо 25-ту річницю Всеукраїнського дня бібліотек! Двадцять п’ять років тому неможливо було навіть уявити, що бібліотекарі колись відзначатимуть своє професійне свято у роки війни. Тож повсякдень і повсякчас, подумки і вголос, публічно і приватно дякуємо нашим захисникам. Саме завдяки мужності та героїзму наших воїнів ми маємо змогу жити, працювати, навчатися, творити, відпочивати…

Заходи до 25-ї річниці Всеукраїнського дня бібліотек (25 – 30 вересня 2023):

 Благодійна акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!» (протягом місяця).

 Святкова фотозона «Я люблю бібліотеку». (протягом тижня, студентський абонемент, ауд. 114).

 Вебінар для аспірантів університету «Наукометричні бази даних: їх різновиди та особливості» (27 вересня, 15.00).

 Бібліокафе «Дух незламних» (27 вересня, 13.15, каталожна кімната)

 Акція «Бібліотека для тебе: читаємо, мріємо, гуртуємося» (протягом тижня, читальний зал № 2, ауд. 115).

 Майстер клас «Пошук інформації в БД ЕК бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя» (28 вересня, 10.10, каталожна кімната).

 Бібліотечний вернісаж «Осінь у бібліотеці: привітай та побажай» (27 вересня, протягом дня, каталожна кімната).

 Екскурсія «Таємниці книгосховища» та «Перлини Музею рідкісної книги» (попередній запис по тел. 096-04-16-106).

 Презентація книжкової виставки «Ніжинська вища школа: від Гімназії вищих наук до університету» ( протягом тижня, каталожна кімната).

 Відкритий тематичний перегляд літератури «Педагогічні інновації – вимоги часу»: до Дня працівників освіти (28 вересня, протягом дня, каталожна кімната).

Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх наших читачів. Відзначимо цю яскраву дату разом! Нехай бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти! Зі святом вас, дорогі друзі!