Академія суспільних наук з 1994 року успішно веде свою діяльність. Почавши як Університет Підприємництва і Управління, у 2011 році навчальний заклад був перевтілений в Академію, із вказаного часу, згідно з розпорядженням Міністерства Науки і Освіти Республіки Польща, навчальний заклад іменується як Академія суспільних наук.

Навчальні заклади надають можливість отримання освіти у понад 40 спеціальностях, зосереджених на 19 факультетах. Навчатись можна як на стаціонарному, так і на заочному відділенні. Випускники можуть отримати дипломи про вищу освіту І і ІІ ступеня, про післядипломну освіту і МВА. Крім цього, в навчальному закладі існую докторантура і аспірантура.

Додатком до навчальної програми Академії є можливість відвідувати на базі ВНЗ багато чисельні курси і гуртки, а також широкий вибір студентських практик і стажувань, які реалізовуються через Студентське Бюро Кар’єри – організованими Академією. Навчальний заклад надає своїм студентам можливість збільшення їх освітнього рівня «Polish Open University» завдяки взаємному співробітництву і розробленим програмам навчання.

Особливістю Академії є тісна співпраця з американським університет Clark University (США), завдяки якому студенти можуть паралельно з польскою освітою отримати американський диплом Master, а також поїхати на навчання або на практику у Сполучені Штати Америки.

В Академії працює понад 500 викладачів. Серед них – видатні професори з сталим авторитетом у науковому середовищі. Науково-педагогічні кадри – вихідці з відомих ВНЗ, як польських, так і закордонних.

Суспільна Академія Наук є лауреатом багатьох нагород і відзнак: статуетки і дипломи Польського Лідера Бізнесу Business Center Club, сертифікату Посла Польської Економіки 2011, сертифікату Якісна Школа, ВНЗ Року, Лідер Сучасних Технологій.

Філіали Академії розміщені в декільком містах Польщі, найбільші з яких в Лодзі і Варшаві.

Перелік факультетів і спеціальностей (другий (магістерський) рівень освіти)