Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

-         професора кафедри політології, права та філософії.

Вимоги до претендентів: наявність наукового ступеня доктора політичних  наук та вченого звання професора, стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше десяти років.

-         професора кафедри української мови, методики її навчання та перекладу (2 посади);

-         професора кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики;

-         професора кафедри історії України;

-         професора кафедри хімії та фармації.

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання професора або наукового ступеня доктора наук за відповідною спеціальністю і вченого звання доцента, стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше десяти років.

-         доцента кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов (3 посади);

-         доцента кафедри прикладної лінгвістики (3 посади);

-         доцента кафедри української мови, методики її навчання та перекладу (3 посади);

-         доцента кафедри історії України (2 посади);

-         доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин (3 посади);

-         доцента кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук (3 посади);

-         доцента кафедри біології (3 посади);

-         доцента кафедри хімії та фармації;

-         доцента кафедри географії, туризму та спорту (4 посади);

-         доцента кафедри загальної та практичної психології (4 посади);

-         доцента кафедри дошкільної освіти (3 посади);

-         доцента кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту (6 посад);

-         доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії (3 посади);

-         доцента кафедри інструментально-виконавської підготовки (2 посади).

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання доцента або наукового ступеня доктора філософії за відповідною галуззю знань (кандидата або доктора наук за відповідною спеціальністю), стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше трьох років.

-         старшого викладача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов;

-         старшого викладача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин;

-         старшого викладача кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук;

-         старшого викладача кафедри географії, туризму та спорту (2 посади);

-         старшого викладача кафедри загальної та практичної психології;

-         старшого викладача кафедри музичної педагогіки та хореографії;

-         старшого викладача кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту.

Вимоги до претендентів: спеціальність, що відповідає профілю діяльності кафедри, наявність друкованих навчально-методичних (наукових)  праць, стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менше трьох років.

-         викладача кафедри вокально-хорової майстерності.

Вимоги до претендентів: випускники аспірантури за відповідною спеціальністю або особи, які мають вищу освіту, як правило, ступінь магістра за спеціальністю, що відповідає профілю діяльності кафедри.

Термін подання документів для участі в конкурсі – два тижні з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.