Сьогодні, 11 липня, у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувалися урочистості, з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам! Цьогоріч більше 300 випускників отримали диплом бакалавра. Традиційно з вітальним словом звернувся ректор Ніжинського університету Олександр Самойленко. Він згадав студентів та випускників, які поклали своє життя заради нашої спільної Перемоги, вшанував усіх ГЕРОЇВ хвилиною мовчання. З нагоди події на захід завітали Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федір Вовченко, депутат Чернігівської обласної ради Наталія Копиця та почесний громадянин міста Ніжина, депутат Ніжинської міської ради Володимир Мамедов. Варто відзначати, що пані Наталія та Володимир Хейбарович випускники Ніжинської вищої школи.

Ректор університету та гості побажали випускникам успіхів та кар’єрних звершень, мирного неба та ПЕРЕМОГИ!