Шановні користувачі!

Дякуємо всім, хто знаходить можливість повернути книги до бібліотеки вчасно!

Повернути літературу до бібліотеки можна в будь-який зручний для вас спосіб:

• особисто прийти до бібліотеки або передати літературу за допомогою одногрупників, родичів чи інших осіб;
  • надіслати КУР’ЄРСЬКОЮ ДОСТАВКОЮ через Нову Пошту або Укрпошту за рахунок відправника на адресу:

Укрпошта: 16600, Відділення поштового зв'язку № 1 "Укрпошти", Чернігівська область, Ніжин, пл. Заньковецької 4. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Бібліотека імені академіка М. О. Лавровського. Отримувач ‒  Рожок Юлія Іванівна. Тел. +38(098)293 68 60

Нова пошта: Відділення № 6, м. Ніжин, вул. Шевченка, 21б,

Отримувач ‒ Рожок Юлія Іванівна. Тел. +38(098)293 68 60

В супровідному листі обов’язково мають бути вказані:

• ПІБ користувача-утримувача літератури;
  • Короткі вихідні дані надісланих книг: назва підручника або посібника, автор(и), рік видання.

Якщо Ви загубили бібліотечні книги, Ви можете зробити заміну книг аналогічними та рівноцінними, які визначить бібліотека. Пропонуємо Вам звернутися на адресу abonement_ndu@ukr.net та пояснити, яку саме книгу/и Ви загубили.

Уточнити, які книги записані у Вашому формулярі Ви можете надіславши запит на електронну адресу студентського абонементу abonement_ndu@ukr.net. Наші фахівці нададуть Вам консультацію.