Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті загиблих Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося ніколи! Ми благаємо Господа, щоб закінчилася війна, щоб уже нікому печальна «Плине кача» не обпікала душу вогнем, щоб синьо-жовтий стяг майорів у всіх куточках нашої держави, а не вкривав темні домовини.

Ми прагнемо збудувати ту країну, про яку вони мріяли і за яку загинули. Щоб раз у раз, поряд із прийдешнім, у нашій пам’яті, у серцях відроджувалися їхні імена, обличчя, історії.

Переглянути інформацію можна за посиланням.

Герої не вмирають!