І етап Всеукраїнської олімпіади з психології серед студентів непсихологічних спеціальностей завершився успішно!

З 12 по 17 квітня відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з психології серед студентів непсихологічних спеціальностей. До випробування в онлайн режимі доєдналися 30 студентів усіх факультетів університету денної та заочної форми навчання.

Завдання олімпіади з психології мали теоретико-практичне спрямування і базувалися на знаннях, отриманих студентами із базових курсів загальної та вікової психології. Завдання були розміщені на платформі Уніком і до них могли доєднатися всі охочі.

За версією організаційного комітету призові місця на І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з психології розподілились наступним чином:

І місце – Нагорний Павло, студент 2 курсу, СО (українська мова та література), заочна форма навчання;

ІІ місце – Кривчук Макарій, студент 2 курсу, СО (математика), денна форма навчання;

ІІІ місце – Босик Тетяна, студентка 2 курсу, СО (інформатика), денна форма навчання.

Зважаючи на широке представництво учасників і щільність результатів, оргкомітет вирішив також відмітити студентів, які посіли місця з ІV по VІ.

ІV місце – Токар Ірина, студентка 1 курсу, СО (початкова освіта), денна форма навчання;

V місце – Стрижак Вероніка, студентка 2 курсу, СО (українська мова та література), денна форма навчання;

VІ місце – Залізна Людмила, студентка 2 курсу, СО (математика), денна форма навчання та Корзун Олеся, магістрантка 1 курсу, СО (українська мова та література), денне відділення.

Переможці олімпіади отримали рекомендації для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

доц. Анжела Горянська (голова оргкомітету олімпіади);

доц. Вадим Пісоцький, ст. викл. Володимир Король (члени оргкоміктету олімпіади)