За підтримки ректорату НДУ ім. М. Гоголя на базі мистецьких кафедр 01.02.2023 р. було проведено Всеукраїнський онлайн-вебінар «Незламні митці України в історії та сьогоденні». Стимулом проведення стала праця науковців В. Кузик та О. Бугаєвої до 100-річчя Музичного товариства імені Миколи Леонтовича. Мистецтвознавці, хорові диригенти, культурологи, бібліотекарі, музеєзнавці з Чернігова, Вінниці, Полтави, Конотопа, Глухова, Ромен, Ніжина, Кам’янця-Подільського, де 100 літ потому відкривалися філії Товариства в пам'ять про вбитого ворогом автора «Щедрика», у виступах ствердили активну позицію незламності митців, в основі якої правда, воля, духовна міць України.

Посилили ці почуття хори "Леонтович-капела" Вінниці, "Світич", Сяйво", "Любава" Ніжина, дитячий хор школи мистецтв Глухова, капела бандуристів ім. Остапа Вересая Чернігова. Вдячність учасникам висловили кандидат психологічних наук, доцент О. А. Тимошенко, Заслужений діяч мистецтв України, професор Л. Ю. Шумська, кандидат мистецтвознавства, доцент О. А. Кавунник.

О. А. Кавунник