Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука –приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми.

Подавати студентів на стипендію можуть ВНЗ-партнери програми, або безпосередньо самі студенти. Відповідно студентам необхідно подавати документи або через сайт програми або через її уповноваженого представника у своєму ВНЗ.

Перелік документів, які подаються на Конкурс:
– Заявка-2015 на участь у Конкурсі – 2015/16 http://www.zavtra.in.ua/form/
– Самостійна конкурсна робота студента за науковим напрямом, визначеним Фондом обсягом не більше 8 друкованих сторінок українською, російською або англійською мовою.
– Сканований відгук наукового керівника.
– Сканований рекомендаційний лист.
– Мотиваційний лист.
– Обґрунтування наукової роботи.
– Цьогорічна фотографія конкурсанта.
– Сканована копія документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта
– Копії документів, що підтверджують громадсько-соціальну діяльність конкурсанта.

Усі документи подаються в електронному вигляді.

Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.