Матеуш Камьонка

Доктор політології, спеціалізується на питаннях пострадянського простору, українсько-польських відносинах, діяльності неурядових молодіжних організаціях Польщі та України. У 2020 році захистив докторську дисертацію в Краківському педагогічному університеті імені Комісії Едукаційної Народової.

Проходив наукове стажування в Німеччині, Словаччині, Албанії, Угорщині та Україні. З  2017 р. співпрацює з кафедрою всесвітньої історії та міжнародних відносин Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.   Співорганізатор  Міжнародних українсько-польських літніх шкіл, студентів та аспірантів Ніжинського та Краківського університетів.

Автор численних публікацій присвячених соціально-економічним та політичним питанням країн пострадянського простору, діяльності неурядових організацій.