20 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч завідувача відділу аспірантури і докторантури Оксани Крупенко з аспірантами І року навчання. Метою зібрання було ознайомлення з «Положенням про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (поза аспірантурою) та докторантурі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» (2022 р.). Обговорювалися важливі питання, пов’язані з організацією освітнього процесу.

У межах зустрічі пройшло засідання Ради аспірантів та молодих вчених при нашому університеті. Голова Ради Наталія Івахно ознайомила присутніх із Положенням про Раду, основними напрямками її діяльності, метою та завданнями. Склад Ради було поповнено активними аспірантами І курсу. Здобувачі взяли участь в обговоренні плану роботи та проголосували за його затвердження.