Ніжинський державний університет
імені Миколи Гоголя

Оголошує

набір слухачів на підготовчі курси

на 2022 – 2023 навчальний рік

На курсах здійснюється поглиблена підготовка з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, за результатами якого проводиться  зарахування до закладів вищої освіти:

• українська мова;
  • українська література;
  • історія України;
  • біологія;
  • математика;
  • хімія;
  • географія;
  • фізика;
  • англійська мова;
  • німецька мова.

Запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти та професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, студенти ЗВО І–ІІ рівнів акредитації, працююча молодь.

Перелік предметів для вивчення на курсах  визначається слухачем за власним бажанням.

Заняття проводять викладачі університету в  неділю з 10-00 до 15-50.

На випадок впровадження карантинних обмежень заняття будуть проводитись дистанційно на навчальній платформі університету та навчальних платформах інтернет-ресурсу.

На наших курсах Ви зможете систематизувати вже набуті знання, оволодіти новими знаннями та практичними навичками, розвинути свої здібності.

Слухачі підготовчих курсів, які вступатимуть до нашого університету можуть отримати додатково конкурсні бали.

Організаційні збори бажаючих навчатися на курсах відбудуться у жовтні 2022 року. Початок занять: жовтень 2022 року.

За довідками звертатися : 16602, м. Ніжин, вул. Графська, 2, Університет, навчальний корпус №2 (новий корпус), кімната 230 Телефон : (04631) 7–19–75.

Переглянути детальніше

теги