ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК
У 2015-2016 Н.Р.

Запрошуємо студентів університету взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Конкурс проводиться за наказом МОНУ №1079 від 13.10.2015 та згідно з Положенням про проведення даного конкурсу (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202.

Конкурс проводиться у два тури:

• перший тур – у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, жовтень - грудень 2015 року;
  • другий тур – у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2016 року.

за галузями:

• Природничі науки: біологічні науки, географічні науки, екологія та екологічна безпека, хімічні науки, агрономія, математичні науки, інформатика та кібернетика, фізика та ін.
  • Технічні науки: інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація; інформаційні технології, інформаційна безпека та ін.
  • Гуманітарні науки: історичні науки, українська мова, та література (у  т.ч. методика їх викладання), слов’янські мови та літератури ( у тому числі російська мова та літ), романо-германські мови і літератури, педагогічні науки, дошкільна освіта, початкова освіта, педагогічна та вікова психологія, корекційна та соціальна педагогіка, теорія та методика професійної освіти, філософські науки, юридичні науки, соціологічні науки, політичні науки, туризм, математичні методи та моделі  в економіці, ін.

Повний перелік спеціальностей та базові навчальні вузи зазначені в додатку до Положення про проведення конкурсу.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів, обсягом 30 сторінок) з актуальних проблем у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

Завантажити "Наказ № 1193" для ознайомлення

Завантажити "ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. (вибране)" для ознайомлення

За детальною інформацією можна звертатися 211 к. н/к (відділ міжнародних зв'язків).

Завантажити прикріплення: