29 липня 2022 року відбулася онлайн-презентація масштабного проєкту Ради молодих вчених при МОН України під назвою Книга "Ради молодих вчених: 2021". Спікерка Інна Семенець-Орлова, координаторка проєкту, розповіла, що все почалося з ідеї про те, що наукова молодь останнім часом активізувалася й має заявити про себе суспільству. Тому проєкт видання книги покликаний потребою узагальнити всю інформацію. Організаторам удалося зібрати матеріали про 203 Ради молодих вчених, що втілилося в 777 сторінок. На досягнутому не збираються зупинятися. Під час конференції було зроблено анонс про 2 частину книги - Незламні. Рубрики нового видання будуть суголосні воєнному контексту, у якому, на жаль, сьогодні працюють і заклади вищої освіти.

Інформація про Раду аспірантів та молодих вчених Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя займає важливе місце серед інших. Рада була створена 24 жовтня 2019 року й нараховує 18 осіб. Головою Ради є Наталія Івахно, аспірантка ІІІ року навчання, спеціальності 014 – Середня освіта за предметними спеціальностями. Основними формами діяльності РМВ є засідання, організації конференцій, неформальні та університетські культурні заходи для молодих вчених та студентів НДУ імені Миколи Гоголя. На засіданнях РМВ обговорюються актуальні проблеми в науковому середовищі як у межах ЗВО, так і на рівні Міністерства освіти і науки України. Зокрема, це стосується нових документів або положень про наукову роботу, захист дисертацій.
Ознайомитися можна за покликанням.