20 січня 2022 року відбувся міжуніверситетський науковий семінар, організований кафедрою біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. В роботі семінару взяли участь співробітники Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (завідувач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, кандидат педагогічних наук, доцент Бабенко Олена Михайлівна, доктор біологічних наук, професор Шейко Віталій Ілліч, доктор філософії в галузі біології Кущ Юлія Іванівна, кандидат хімічних наук, доцент Харченко Юлія Володимирівна), Поліського національного університету (доктор біологічних наук, професор, професор кафедри нормальної та патологічної морфології, гігієни та експертизи Дунаєвська Оксана Феліксівна). На семінарі із доповіддю на тему «Біохімічні особливості функціонування убіхінону за патологічних станів організмів та старіння» виступила завідувач кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор біологічних наук, професор Кучменко Олена Борисівна. Активну участь в роботі наукового семінару взяли співробітники кафедр, аспіранти та студенти. Після доповіді відбулася наукова дискусія щодо можливих механізмів дії убіхінону за патологічних станів, зокрема за онкологічних захворювань, його впливу на функціонування імунної системи тощо.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Дякуємо доповідачу за цікаву доповідь та всім присутнім за активну участь.