25 січня 2022 року на кафедрі біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася гостьова лекція стейкхолдера освітньо-наукової програми «Біологія» третього рівня вищої освіти (аспірантури) за спеціальністю 091 «Біологія», доктора біологічних наук, професора, завідувача відділу біохімії вітамінів і коензимів Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України Великого Миколи Миколайовича на тему «Молекулярна біотехнологія – досягнення, перспективи» для аспірантів та студентів.  Після доповіді відбулося активне обговорення питань, а саме: доставки біологічного матеріалу в клітину, створення вірусних векторів для використання в генній терапії, можливостей застосування клітинної терапії в лікуванні різних патологічних станів.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Дякуємо доповідачу за цікаву доповідь та всім присутнім за активну участь.