Пропонуємо увазі користувачів ознайомитися з Календарем знаменних і пам'ятних дат на 2024 рік «Ніжинська вища школа : викладачі і випускники».

Щорічник не дає нам втратити історичну пам'ять, поєднуючи на сторінках покоління минулі і сучасні, всіх, хто причетний до Ніжинської вищої школи.  Серед них - викладачі-ювіляри, які працюють і нині та щоденною працею вносять вагому частку у літопис університету. Календар також репрезентує педагогів минулого, що залишили помітний слід в історії навчального закладу. Багато випускників стали гордістю не тільки Ніжинської вищої школи, а й Чернігівщини і всієї України. Це науковці, письменники, літературознавці, політичні і наукові діячі, ювілеї яких відзначатимуться у 2024 році.

До щорічника увійшло 206 персоналій. Кожна персоналія доповнена короткими біографічними відомостями та вміщує інформацію про наукові, творчі здобутки.

Упорядники дотримувались визначення дат за Григоріанським календарем (новим стилем). В загальній хронології розміщені дати осіб, що народжені до 1 лютого 1918 р. (за старим стилем).

Щорічник адресований науковцям, викладачам, студентам та всім, хто цікавиться історією Ніжинської вищої школи

Ознайомитися з Календарем

Відгуки та пропозиції щодо даного видання надсилайте за адресою:

Бібліотека імені  академіка О. М. Лавровського НДУ імені Миколи Гоголя,

Сектор наукової бібліографії,