З 25 до 29 жовтня 2021 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя були організовані курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент за програмою «Управління освітньою організацією в контексті євроінтеграційних змін».

Над розробкою та реалізацією програми курсів працювала група викладачів кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту: Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та Шевчук М.О.. Заняття проходили дистанційно з використанням платформи Zoom шляхом організації різних форм роботи: лекція-візуалізація, проектування, моделювання. Під час занять слухачі оволоділи корисними знаннями щодо створення іміджу освітньої організації для забезпечення її конкурентоспроможності; отримали змістовну інформацію щодо стратегічного управління освітньою організацією в умовах модернізації освіти. По закінченню курсів слухачі отримали сертифікати.