З 01 по 05 березня 2021 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя були організовані курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент за програмою «Інновації в освітньому менеджменті». Над розробкою та реалізацією програми курсів працювала група викладачів кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту: Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та Шевчук М.О.. Заняття проходили дистанційно з використанням платформи Zoom шляхом організації різних форм роботи: лекція-візуалізація, проектування, моделювання.

Слухачі, які отримали сертифікати про закінчення курсів, задоволені рівнем та організацією навчання, висловлюють подяку кваліфікованим викладачам кафедри педагогіки, початкової совіти та освітнього менеджменту, які значно розширили їх обізнаність в сфері інноваційної управлінської діяльності та переконані, що набуті теоретичні та практичні навички допоможуть їм  у професійній діяльності.