Нарешті, дочекалися: в п’ятницю в ефірі 1+1 в шоу «Ліга сміху» дебютувала команда «Дуракам закон не писан» з Ніжина. Вони є новачками телевізійної ліги, але як зазначили редактори та ведучі програми, досить достойно увірвалися в ефір. Зазначимо, що команда є неодноразовим переможцем регіональних ліг сміху, а у складі команди – випускники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя: Сергій Іванюк, Сергій Чечітко та Аліна Лещенко.

Якщо ви пропустили ефір, є можливість переглянути його на ютуб-каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=JvZWMDGgGnY&t=3955s.
Але досі залишається інтригою: чи пройшла команда у сезон. Про це ми дізнаємося уже цієї п’ятниці на каналі 1+1 о 20.20.
Команда «ДЗНП» дякує своїм спонсорам: Виробнику м'якої іграшки ПП Копиця та особисто Анатолію та Наталії Копиці, мережі стоматологічних поліклінік «Astra Dent» та Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя.
Далі – більше!