10 вересня 2021 р. майбутні фахівці соціальної роботи вивчали можливості організації соціального підприємства у сучасних українських соціально-економічних реаліях. Знайомство з теоретичними аспектами інноваційної форми підтримки вразливих категорій населення викликало ще більше запитань. Тому необхідним стало вивчення досвіду тих, хто уже пройшов шлях до створення соціального підприємства. На запит магістрантів спеціальності 231 Соціальна робота відгукнулися випускники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, які на Львівщині саме у цей час виконують проєкт «Запуск соціального підприємства «ЗооХаб»».

Зустріч з фахівцем соціальної роботи, співавторкою та експерт-менеджеркою з моніторингу та оцінки проєкту Лесею Олієвською стала для теперішніх студентів певним мотиватором до впровадження інновацій у майбутній професійній діяльності. Леся Романівна розповіла про алгоритм зроблених кроків, щоб долучитися до виконанням одного з проєктів міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Конкретні питання – потрібні відповіді, корисне спілкування. Учасники зустрічі взаємно побажали усім – удачі у теперішніх проєктах та майбутніх професійних справах соціальних працівників.

С. Борисюк