Кафедра біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя оголошує про початок фотоконкурсу «Магія природи», присвяченого пам’яті Олександра Сергійовича Вобленка.

Для ваших робіт запропоновано наступні номінації:

1. Рослинний світ
  2. Гриби і лишайники
  3. Комахи
  4. Тваринний світ
  5. Птахи
  6. Мікросвіт
  7. Природні ландшафти

До участі запрошуємо викладачів, співробітників, аспірантів та студентів університету. Кожен учасник може надіслати не більше 1 фото в кожну номінацію (кількість номінацій для участі не обмежена).

Для участі у фотоконкурсі «Магія природи» необхідно зареєструватися за посиланням:

та надіслати свої фотографії на електронну адресу  fotokonkurs.nature21@gmail.com до 01 листопада 2021 року.

Файли з фотографіями називати за прикладом: номер номінації_прізвище (1_Іванов; 4_Іванов).

За результатами фотоконкурсу в грудні 2021 року буде організовано виставку кращих робіт.

Будемо раді вашій участі! Надсилайте свої фотографії!