The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York – Rome – Jerusalem - Beijing) запрошує   керівників закладів науки і освіти, а також наукових  та науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів та методистів отримати Міжнародний освітній грант в розмірі 65 800 гривень та  взяти участь у Міжнародній програмі наукового стажування  “Видатні Особистості: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні.  Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів у сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти.
В програмі візьмуть участь 3 лауреати Нобелівської премії, 2 лауреати Пулітцерівської премії, 7 лауреатів премії Оскар, 15 лауреатів інших Міжнародних премій.
Що дає Вам участь в цій програмі?
• Нові знання, ідеї, передовий міжнародний науковий досвід і фахові компетентності, які вимагаються МОН України для присудження вчених звань старшого дослідника, доцента, професора, а також подальшого кар’єрного зростання та продовження повноцінних трудових контрактів у Ваших університетах та інститутах.
• Міжнародний Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів ECTS, в якому зазначено отримання Вами Міжнародного освітнього гранту IEG/U/2021/04/12.
• Присвоєння кваліфікації “Міжнародний Викладач”.
• Цікаві та знамениті спікери, яких ви не зустрінете на жодних інших курсах.
Форма проведення: дистанційна, онлайн, відеозапис (можливо дивитися в будь-який зручний час). Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.
Реєстрація: початок реєстрації  20 квітня 2021, завершення реєстрації 15 червня 2021 року через  офіційну електронну пошту Інституту: internship@whfpdubai.com
Початок і закінчення програми:  25 червня - 15 серпня 2021 року.
Видача міжнародних сертифікатів: до 01 вересня 2021 року.
Дізнатися більше про програму, спікерів та порядок реєстрації можна тут:   https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya
Керівник в Україні Міжнародної програми наукового стажування, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович    моб. (066) 84 -97- 595