До участі у конкурсі запрошують студентів та аспірантів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей для написання досліджень про Революцію Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

Теми конкурсних робіт:

• соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;

• соціологія та історія Революції Гідності;

• Революція Гідності у контексті міжнародної політики;

• регіональні особливості протестів Революції Гідності;

• дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;

• повсякденне життя та побут Майдану;

• пропагування й інформаційна політика протестного руху;

• мистецтво та творчість Майдану;

• Революція Гідності в контексті протестних рухів світу;

• дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану;

• політика пам’яті й комеморативні практики Майдану;

• інше.

Перший етап приймання заявок на участь у конкурсі триватиме до 3 січня 2021 року. Подати заявку можна за посиланням. Заявка має містити тему дослідження, анотацію, інформація про автора.

Дедлайн приймання: 3 січня 2021 року. Дедлайн розгляду: 25 січня. Надсилання запрошень до участі у другому етапі: 1 лютого.

Після цього починається другий етап, роботи приймаються до 31 березня 2021 року включно. Оцінювання робіт та визначення переможців проходитимуть  із 1 до 25 квітня. Оголошення переможців і церемонія нагородження відбудуться між 26 квітня та 16 травня 2021 року.

Переможці отримають грошові призи: 4 тисячі гривень за ІІІ місце, 7 тисяч гривень за ІІ місце та 15 тисяч гривень за І місце.

Ознайомитися з Положенням про ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності можна за посиланням.

Детальніша інформація про конкурс на Facebook-сторінці "Відзнака Сергія Кемського".

Проєкт "Відзнака імені Сергія Кемського" засновано на честь Сергія Кемського, Героя України, Героя Небесної Сотні, історика, політолога, журналіста. Конкурс ініціювали Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та Громадська організація "Родина Героїв “Небесної Сотні".

Ознайомитись детальніше