2020 рік – ювілейний для Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та його бібліотеки. Книгозбірні, як і університету, виповнюється 200 років. Одна з найдавніших науково-освітніх бібліотек Лівобережної України зберігає чимало надзвичайно цінних книжкових фондів, що справді перетворило її на унікальне історико-культурне явище. Безцінні фоліанти промовляють до нас мовою століть про різноманітні явища культурної і соціальної історії суспільства. Тож запрошуємо Вас до перегляду віртуальної виставки «Відображення   зниклих років ... » про  найпопулярнішу книгу XVII століття, яка була  першим джерелом  для формування західного світогляду та знань про Китай, відому  під назвою “China monumentis”  («Китайські монументи»).

Відкрити презентацію для ознайомлення