Посада – доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук.

Науковий ступінь – кандидат технічних наук

Вчене звання – доцент

Контакти: chernyshova.eo@ndu.edu.ua

Науковий ступінь та вчене звання:

Кандидат технічних наук (2007). Наукова спеціальність: прикладна геометрія, інженерна графіка. Тема дисертації: «Використання функцій комплексного змінного для побудови поверхонь технічних форм».

Освіта:

• Національний аграрний університет (2006). Аспірантура при кафедрі нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну

• Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.Гоголя(2000). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики

Трудова діяльність:

• 2022–  доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

• 2011-2021 – доцент кафедри інформаційних технологій і аналізу даних (раніше кафедра прикладної математики, інформатики і освітніх вимірювань) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

• 2008-2011 – завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету

• 2007-2008 – в.о. декана факультету електрифікації та автоматизації с.г., завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету

• 2001-2006 – викладач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинськийагротехнічний інститут» Національного аграрного університету

• 2000-2001 – лаборант кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету

Викладання:

Для студентів бакалаврату (спеціальності  014.09 Середня освіта Інформатика, 014.04 Середня освіта Математика, 122 Комп’ютерні науки) та магістратури викладає навчальні курси: «Програмування та підтримка веб-застосувань», «Інтелектуальні інформаційні системи», «Веб-дизайн та інтернет-програмування», «Об`єктно-орієнтована мова програмування», «Комп`ютерна геометрія», «Сучасні тенденції у програмуванні», «Сучасні парадигми програмування». Англійською мовою читає курс «Програмування та «Підтримка веб-застосувань» іноземцям (спеціальність 122 Комп’ютерні науки).

Коло наукових інтересів:

Обробка зображень та комп’ютерна графіка, мінімальні поверхні, логічне програмування.

Публікації:

Автор більше 20 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Чернишова Е.О. Побудова мінімальних поверхонь, утворених з ізотропних кривих, засобами системи комп’ютерної алгебри MAXIMA. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2012.

• Чернишова Е.О. Обробка зображень Ніжин: НДУ ім. М.Гоголя, 2015. – 48 с.

• Чернишова Е.О. Програмування з Прологом. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2014.

• Чернишова Е.О. Програмування для дітей. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015.

• Чернишова Е.О. Параметричні рівняння уявних мінімальних поверхонь. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2016.

• Чернишова Е.О. Конформне відображення кривих, заданих різними видами рівнянь. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2017.

• Чернишова Е.О. Нові мови програмування. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018.

• Основи комп’ютерної геометрії: навчальний посібник з дисциплін «Комп’ютерна геометрія» / Е.О. Чернишова - Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. –177 с.

• Беліловець В.М., Чернишова Е.О.Використання онлайн-сервісів при навчанні студентів. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2019.