18 травня – Міжнародний день музеїв. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя відомий на весь світ єдиною в Україні унікальною Картинною галереєю при навчальному закладі, яка плекає у студентів, викладачів та працівників любов до Прекрасного. Унікальним також є і Музей Рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, який славиться рідкісними виданнями ХVІ-ХІХ століть. Музейний комплекс вишу – це його гордість.

Зичимо музейним працівникам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в особі Анни Парубець та Олександра Морозова успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань. Дякуємо вам за неоцінену працю в області культурного просвітлення. Адже завдяки вашій кропіткій діяльності ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури. У цей важливий день бажаємо великого особистого щастя і успіху в майбутніх починаннях! З Днем музеїв!