Шановні друзі!

Запрошуємо вас взяти участь  у ХVІ  Всеукраїнському  юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської  майстерності, який відбудеться з 04 по 06 травня 2017 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Мета юніорського конкурсу – привернення уваги до талановитих юних музикантів; популяризація класичної музики у дитячо-юнацькому  середовищі; розвиток традицій національного вокального та інструментального виконавства; формування відкритого культурно-освітнього простору для музично-естетичного спілкування та обміну досвідом як між юними музикантами, так і між викладачами та відомими  музикантами.

Основні завдання конкурсу: демонстрація виконавської майстерності юних музикантів різноманітних навчальних закладів та спеціальностей; встановлення нових творчих контактів; виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу  для подальшого  навчання у мистецьких ВНЗ України; обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки та виконавства.

Конкурс проводиться за дозволами Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України.

Автор проекту конкурсу – професор Шумська Людмила Юріївна.

До уваги учасників!

Відповідно до нових правил прийому до Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя,

Дипломи переможців Юніорського конкурсу будуть обчислюватися та додаватися до загальної суми вступного рейтингового балу абітурієнта!

Завантажити положення про конкурс в форматі PDF

Завантажити прикріплення:

Повний телефонни довідник