На кафедрі працює з 2005 року.

Посада - старший викладач (з 2021 року).

Освітнє і наукове зростання. Вищу освіту здобула у 1988 р., закінчивши Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя за спеціальністю «Біологія, хімія»; отримала кваліфікацію вчителя біології та хімії. У 2002-2005 рр. навчалася в аспірантурі при кафедрі педагогіки НДУ ім. М. Гоголя. У 2019 р. закінчила з відзнакою магістратуру за спеціальністю 231 Соціальна робота та отримала кваліфікацію магістра соціальної роботи.

Професійне зростання. Із 1991 р. працює у Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя на посадах старшого лаборанта кафедри української мови (1991-1999 рр.), диспетчера історико-правознавчого факультету (1999-2001 рр.); асистента кафедри педагогіки та педагогічної майстерності (2001-2002 рр.); асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (2005-2021 рр.), старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (з 2021 р.). У 2010-2016 рр. виконувала обов’язки заступник декана з навчальної роботи факультету психології та соціальної роботи.

Професійні відзнаки:

Міські – Подяка від Ніжинської міської організації Товариства Червоного Хреста України (2018 р.).

Університетські – Подяки та грамоти, Дошка пошани НДУ ім. М. Гоголя ( 2013 р.).

Наукові інтереси, публікації. Основний напрямок наукових пошуків – практична підготовка студентів спеціальностей 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки; соціальна робота у сфері зайнятості населення; теорія і практика профорієнтаційної роботи; позашкільна та соціально-виховна діяльність. У своєму науковому доробку має більше 60 публікацій, серед яких наукові статті у фахових, зарубіжних виданнях, методичні рекомендації та ін. Участь у 55 наукових конференціях, семінарах, круглих столах різного рівня.

Навчальна і методична робота. Розробила та викладає навчальні дисципліни: “Людина в сучасному соціумі», «Соціальна робота у сфері зайнятості населення», «Основи фізіотерапії» та ін. Керує курсовими роботами студентів та написанням студентських наукових статей.

Громадська і виховна робота. Відповідальна за організацію та проведення усіх видів фахових практик студентів. Заступник керівника волонтерської групи кафедри «Час для нас». Членкиня Правління Ніжинської міської організації Товариство Червоного Хреста України. Куратор студентської академічної групи.