Cаме під таким гаслом в містах України відбувається однойменний брейн-ринг. Ця інтелектуальна гра є частиною масштабної ініціативи Представництва ЄС в Україні, що включає в себе, окрім брейн-рингу, ще конкурс відео- та онлайн-вікторину.

8 квітня у стінах НДУ відбувся місцевий етап всеукраїнського брейн-рингу. Грати прийшли чотири студентські команди. Інтелектуальні змагання обіцяли бути жвавими. Лаконічні питання про європейські грані життя не лише викликали зацікавлення протягом гри, але і дотепну дискусію в кінці стосовно наявності декількох варіантів відповідей на одне запитання.

 

Також на захід були запрошені всі небайдужі до теми Європи. Зокрема активність проявили викладачі історико-юридичного факультету, особливо тих дисциплін, що  безпосередньо пов’язані з тематикою події. Присутні неодноразово наголошували на неабиякій актуальності такого роду заходу у сьогоденні. Ми обрали шлях до Європи, але часто виявляємося зовсім не знайомими з нею. Завдяки подібним інтелектуально-просвітницьким проектам Представництва ЄС маємо шанс відкрити для себе весь колорит європейської співдружності.

Швидко пролунали три блоки запитань. Не забарилися й результати. Перемогу здобула команда «Чорні і нахабні» (міський ліцей), яка лідирувала з відривом у один бал. Друге місце отримала «Зима близько», третє у «Православних». На четвертій позиції команда «Arena 51M». Наступна сходинка змагань – регіональний етап, де  свої знання про ЄС демонструватимуть переможці місцевих брейн-рингів.

 

 

 

Прочитано 2032 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative