Увага!!! До 31 травня 2015 року наша бібліотека, як учасник проекту «Електронна бібліотека України» (ELibUkr),отримала можливість тестового доступу до онлайн-ресурсів одного з найкращих світових видавців наукової літератури – компанії EBSCO.

EBSCO – провідний постачальник електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг, який надає понад 200 наукових, технічних та медичтих баз для різноманітних груп користувачів. База даних EBSCO міститьпонад 30.000 повнотекстових журналів, книг, брошур, газет, довідників та аналітичних оглядів.

Academic Search Complete (EBSCO) – мультидисциплінарна база даних, що пропонує доступ до найбільш популярних та цінних наукових журналів різних галузей знань. База індексує майже 14000 журналів, надає доступ до повних текстів з 9000 журналів, більша частина яких (7800) – рецензовані.

Legal Source (EBSCO) – база даних юридичного спрямування, що пропонує доступ до більше ніж 870 повнотекстових журналів з права, та є авторитетним джерелом інформації з актуальних досліджень, думок і тенденцій у юридичній сфері.

База даних Political Science Complete (EBSCO) охоплює дослідження з порівняльної політології, гуманітарних питань, міжнародних відносин, права та законодавства, політичних теорій та ін. База надає доступ до повних текстів 660 журналів, більше 300 книг та монографій, майже 45000 матеріалів конференцій.

Humanities Source (EBSCO) – ресурс для студентів, викладачів, дослідників різних сфер гуманітарної науки. База даних пропонує повнотекстовий доступ до більше ніж 1500 журналів, а також до бібліографічних даних, інтерв’ю, повних літературних текстів, рецензій на книги, фільми, мюзикли, програми радіо та телебачення тощо. Тематично база охоплює археологію, історію, гендерні студії, мовознавство, літературознавство, філософію, релігію, різі види мистецтва (музика, фільми, танці, художнє мистецтво та ін.).

Education Source (EBSCO) – одна з найбільш педагогічних баз (1900 повнотекстових журналів, а також до повні тексти книг, конференцій, матеріалів конференцій, звітів, статистичних щорічників).

Прочитано 1954 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative