Дворник Юрій Феодосійович

Дворник Юрій Феодосійович – керівник навчально-наукової лабораторії мистецької освіти.

Посада: доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Читає курс: музична інформатика, основи звукорежисури, аранжування, основи наукових досліджень, інструментально-виконавська майстерність

Електронна пошта: dvornik_uriy@ukr.net

Народився 10.08.1962 р. в м. Ніжині, Чернігівської області.

Освіта: У 1977 році закінчив Ніжинську музичну школу по класу баяна у М.Ф.Горкавенка. У 1979 році вступив на музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. Гоголя, який закінчив 1983 р. (клас баяна О.Г.Сіренко). З 2006 по 2010 р. навчався в аспірантурі. У 2013 році захистив дисертацію на тему “Формування  творчих якостей майбутнього вчителя музики засобами комп’ютерних технологій” за спеціальністю 13.00.02 - теорія та методика музичного навчання, науковий керівник, доктор педагогічних наук, професор – Ростовський О. Я.

Педагогічна діяльність: З 2002 року викладає спеціальний інструмент (баян) у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї при НДУ. З 2004 року викладач кафедри інструментально-виконавської підготовки факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Автор музики шести дитячих спектаклів, аранжувань для естрадних та фольклорних ансамблів.

Дворник Ю. Ф. є членом координаційної ради та членом журі  Всеукраїнського юніорського конкурсу музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка у номінації «Сольний спів».

Член журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Коло наукових інтересів: творчі якості особистості, музичні комп’ютерні технології. Член Національної всеукраїнської музичної спілки.

Публікації: Має більше 40 публікацій.