(Студентський театр).

Перший студентський театр  було створено, ще за часів навчання в Нашій Альма-матер, видатного класика світової літератури – Миколи Васильовича Гоголя. З тих пір, майже постійно, за виключенням деяких періодів, при Ніжинському вищому учбовому закладі, в тому чи іншому вигляді працювала драматична студія. Так в 70-90 роки ХХ минулого століття на базі філологічного факультету існувало цілих три драматичних аматорських колектива.

Щож до сьогодення, то зараз при філологічному факультеті діє драматична театр –студія під керівництвом Савченко Галини Альбертівної – незмінного керівника студії вже протягом багатьох років. Студію відвідують як студенти філологічного факультету, так і студенти інших факультетів ВУЗу. Таким чином колектив набуває загальноуніверситетського характеру.

Протягом останніх років драматична студія - активний учасник й неодноразовий переможець загально університетського конкурсу талантів «Студентська весна», активний учасник як університетських так і міських заходів.

На сьогоднішній день в активному репертуарі студії крім театральних мініатюр є і  повноцінна вистава  «Дорога» зкомпельована ,з творів М.В.Гоголя, керівником драматичної студії Савченко Галиною Альбертівною. Вистава поставлена за участі заслуженого артиста України, актора Чернігівського обласного театру музичної драми і комедії Олексія Биша..

Робота драматичної студії при філологічному факультеті сприяє покращенню організації студентського дозвілля, розвитку художньої самодіяльності університету, розвитку естетичних смаків молоді, поглибленню виховної роботи мистецькими засобами.