Для належної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях  2022 року 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України за ініціативою Українського фонду культури заснувало Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Серед численних організаційних учасників і Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Наші намагання активно підтримує український канадієць Марко Роберт Стех, котрий «ОЧИМА КУЛЬТУРИ» відкриває нам невідому Україну, навертаючи до національної  ідентичності. Відкрийте https://www.youtube.com/watch?v=0Kr6TgEkYvo і пізнайте себе через філософію Григорія Сковороди.