Продовжується співпраці Університету з Британською Радою в Україні. Викладачі факультету іноземних мов приєдналися до проекту «Англійська мова для університетів», метою якого є удосконалення викладання англійської мови, створення умов для студентів та викладачів щодо володіння англійською мовою на рівні В2/С1 згідно зі шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, запровадження європейських стандартів іншомовної освіти у вищих навчальних закладах України та активізація академічної мобільності.

Викладачі нашого університету взяли участь у Зимовій Школі (м. Львів, 19-24 лютого, 2018), де ознайомилися з новими підходами у викладанні англійської мови професійного спрямування, пройшли  інтенсивний тренінг з питань підвищення мотивації студентів до навчання, специфіки викладання іноземної мови професійного спрямування, особливостей відбору автентичних матеріалів, планування та організації навчання, що базується на потребах студентів. Кафедра прикладної лінгвістики планує ряд заходів, щодо впровадження та поширення набутого досвіду.