11 квітня 2018 року читальний зал старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приймав ранніх гостей – випускницю університету, засновницю канадської освітньої агенції Best Education Choice Мирославу Уніат та офіційного представника агенції в Україні Анастасію Чулкову.

На зустріч «Про Канаду в AlmaMater» зібралися студенти й викладачі різних факультетів, працівники університету. Тепла й дружня атмосфера, цікаві запитання, вичерпні відповіді Мирослави – все це сприяло продуктивному діалогу й залишило по собі багато позитивних вражень. Мирослава Уніат уже 7 років живе в Канаді, де в університеті Альберта (місто Едмонтон) отримала диплом магістра. Колись сама повна енергії й бажання, трішки невпевнена в собі дівчина, тепер допомагає таким же майбутнім студентам правильно обрати коледж або університет і вдало вступити. Агенція Best Education Choice співпрацює з багатьма престижними закладами Канади, повністю представляє інтереси студентів: займається оформленням і подачею документів від їхнього імені, консультує щодо  допомагає із переїздом та освоєнням у Канаді. Крім того, бажаючі можуть удосконалити свої знання англійської  в мовних школах, на курсах для вчителів англійської мови тощо. Мирослава на власному досвіді переконалася, що українці можуть реалізувати себе закордоном. Своїм прикладом довела: для того, щоб мрія збулася, варто забути про страх і впевнено діяти.

магістрантка філолологічного факультету Івахно Наталія