Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Вчителями суспільно-гуманітарних дисциплін міста Суми, інформаційно методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради започатковано проект «Історія об’єднує Україну».

В рамках даного проекту тридцять представників із міста Суми нещодавно відвідали місто Ніжин, і зокрема Ніжинський держаний університет ім. Миколи Гоголя.

Серед делегатів - вчителі шкіл м. Суми, представник інформаційно методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Ірина Нікітіна та викладачі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сумські представники зустрілися з ректором Ніжинського держаного університету Олександром Самойленком, деканом історико-юридичного факультету Володимиром Мартиненко, прослухали лекції першого проректора, проректора з науково-педагогічної роботи, доктора політичних наук, професора Бойка Олександра Дмитровича; керівника Центру оцінювання якості освіти, акредитації та ліцензування освітньої діяльності НДУ, доцента кафедри політології права та філософії Желіби Олександра Володимировича та відвідали музейний комплекс НДУ.

Ірина Нікітіна зазначила, що Ніжинський держаний університет і Ніжин загалом -  унікальний історичний центр, який дуже цікаво відвідати для підвищення культурного рівня та розширення кругозору.

Також гості нашого міста завітали до музеїв Ніжина та прогулялися його історичним центром.

Валентина Ващенко