21 жовтня у  приміщенні спортивної зали Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя відбулась особиста першість м. Ніжина з настільного тенісу.

Змагання пройшли в трьох вікових категоріях: жінки, чоловіки до 50-ти років та чоловіки 50+. В чемпіонаті взяли участь жителі міста та студенти,  в результаті якого перемогу здобули і представники НДУ.

Результати ігор серед чоловіків (НДУ):

Перше місце: студент третього курсу природничо-географічного факультету Демченко Дмитро.  (Вікова категорія чоловіки до 50-ти років).

Третє місце – доцент кафедри психології Вадим Пісоцький. (Вікова категорія чоловіки 50+).

Результати ігор серед жінок (НДУ):

Перше місце: студентка другого курсу природничо-географічного факультету Свиридовська Анастасія

Друге місце: студентка третього курсу філологічного факультету Безручко Інна

Підготувала: Валентина Ващенко за інформацією кафедри фізичного виховання та валеології

Фото блогу Валерія Фетісова - http://fetisovvs.blogspot.com/