Баранова Наталія Миколаївна

Кандидат філософських наук, доцент.

E-mail: baranovan1962@gmail.com

Народилася у 1962 році на Хмельниччині. Середню школу закінчила у 1979 році.

У 1980 році вступила на музично-педагогічний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. М. Горького. Завершила навчання зі спеціальності "вчитель музики" у Ніжинському державному ордена Трудового Червоного прапора інституті ім. М. Гоголя.

По закінченню інститута залишилася в ньому працювати в кабінеті естетики. З 1993 року перейшла працювати на кафедру теорії та історії музики, а з 1997 р. на кафедру філософії Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.

У 2000 році вступила до аспірантури Київського Нацонального педагогічного університету ім.М.Драгоманова. на кафедру культурології. У 2005 році захистила дисертацію при Спеціалізованій Вченій Раді Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка. У цьому ж році отримала вчену ступінь кандидата філософських наук. У 2007 році,  продовжуючи викладацьку діяльність на кафедрі філософії та соціології отримала вчене звання доцента.

З 2015 по 2017 р. продовжила свою роботу на кафедрі філософїї та соціально-економічних наук, а з 2017 р. і по цей час – на кафедрі політології, права та філософії. За час викладацької діяльності виконувала роботу наставника академічних груп студентів історико-юридичного факультету, опублікувала більше 60 наукових та науково-методичних праць, за успіхи у викладацькій та організаційно-виховній роботі преміювалася та отримувала грамоти від адміністрації університету.