23 січня відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів ІV курсу. Згідно наказу № 2 від 06 січня 2017 року Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя студенти будуть проходити практику в ЗОШ № 1, 2, 5, 7, 9, 15, 17 та 16 школі-гімназії м. Ніжина. Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, матимуть змогу проходити практику за місцем працевлаштування.

У конференції взяли участь: декан факультету доц. Забарний О.В.; завідувач навчальної, виробничої практики ст. викл. Філоненко О.С.; методист відділу практики Хоминець Т.І.; керівник практики студентів філологічного факультету доц. Рудюк Т.В.
Із настановчими рекомендаціями виступили методисти з фаху: проф. Бондаренко Ю. І., доц. Голуб Н.М.; педагогіки: доц. Гордієнко Т.В.; психології: доц. Пісоцький В.П.
Доповідачі висловили сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.
Бажаємо студентам четвертого курсу належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки студентів.

Керівник практики студентів
філологічного факультету доцент кафедри