На природничо-географічному факультеті відбувся семінар-тренінг «Психологічні та методичні аспекти розвитку у підлітків інтересу до біології».  Це вже другий спільний проект кафедр біології та психології спрямований на розвиток ефективної співпраці між усіма сторонами, які  забезпечують якісне проходження практики студентів у школах міста. У його роботі взяли участь студенти-біологи, вчителі біології та методисти з педагогіки, психології та фахових методик університету. Загалом близько 40-ка учасників.

Організатори мали намір сформувати в учасників окремі уміння мотивування учнів до вивчення біології людини. У кожного була можливість дослідити свої уявлення про потреби, інтереси та внутрішній світ сучасного підлітка та уточнити їх. Мозковий штурм допоміг учасникам збагатитися прийомами, які базуються на актуальних підліткових потребах у спілкуванні, самоствердженні, експериментуванні з власною тілесністю. Під час семінару було проведено ділову гру, де було апробовано різні практичні методи навчання біології та оцінено їх з точки зору активізації інтересу до навчання.