Шосте число газети «Український дім» завершило 2016 рік і розпочало 2017-й. Видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя  на першій сторінці вітає всіх одновірців на етнічній батьківщині і за її межами  з Різдвом Христовим, яке наснажувало на самовіддане служіння Україні  великих патріотів: Михайла Грушевського, Маркіяна Паславського, Ореста Субтельного, Миколу Могилянського. Про них наші публікації. А ще про українсько-польські наукові конференції в Гоголівському виші, про культурно-мистецьке життя українців в Угорщині, про інтелектуальну інтеграцію в Крим через презентацію антології «Крим, який ми любимо».

Часопис вже отримали майже 200 українських осередків: бібліотеки, школи, наукові установи, громадські організації.

«Щиро дякую за цікавий матеріал! Ваша газета завжди допомагає мені в роботі зі студентами, які вивчають українську мову.», – написала Ліна Татарашвілі (Одемчук)  – голова Міжнародного українського культурно-освітнього центру ім. Тараса Шевченка та Української жіночої ради в Тбілісі (Грузія).

Переглянути випуски