Деканат факультету культири і мистецтв

ГУСЕЙНОВА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА - кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася 04 вересня 1962 року в м. Севастополь (Крим).

З 1969 по 1980 рік навчалася у середній спеціалізованій школі імені Бюль-Бюля при Азербайджанської державної консерваторії (м.Баку) в класі викладача Б.Е.Павловської.

У 1985 році закінчила виконавський факультет (фортепіано) Азербайджанської державної ордена Трудового Червоного Прапора консерваторії імені У.Гаджибекова (м.Баку) (клас професора Фаріди Кулієвої).

З 1999 по 2002 рік навчалася у педагогічній аспірантурі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (науковий керівник доктор педагогічних наук, професор О.Я.Ростовський).

З 1990 року працює в Ніжинському державному університеті ім.М.Гоголя на посаді викладача кафедри музичного виховання, з 1995 – на посаді старшого викладача кафедр музичної педагогіки та інструментально-виконавської підготовки. З 2006 року - доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Кандидат педагогічних наук з 2005 року. Дисертацію на тему «Формування готовності майбутніх учителів музики до інструментально-виконавської діяльності» захистила 14 вересня 2005 року у спеціалізованій вченій раді К 26.053.08 Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Міністерства освіти і науки України зі спеціальності 13.00.02 ­– «теорія і методика навчання музики і музичного виховання».

З квітня 2007 р. - декан факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Серед вихованців класу Л.В.Гусейнової Ольга Синельникова – володар диплому за краще виконання конкурсного твору на Всеукраїнській Олімпіаді зі спеціальності «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»  (м.Луганськ 1999р.),      Тетяна Бойко – лауреат п’ятої Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» (м.Одеса 2004 р.), Оксана Горбачевська – дипломант першого Міжнародного фортепіанного конкурсу “Art-Klavire” (м.Київ – 2006 р.).

Л.В.Гусейнова є автором науково-методичних праць: має більше 30 публікацій, з них 18 наукових та 12 навчально-методичного характеру, 2 навчальних посібники «Довідник інструменталіста-виконавця» (2003 р.) та «Написання дипломних та магістерських робіт» (у співавторстві з Коваль О.В.) (2007 р.).