Музейний комплекс

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Заява

Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з приводу суспільно-політичної ситуації в країні

Вчена рада, професорсько-викладацький колектив, студенти, аспіранти і співробітники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя глибоко стурбовані тією суспільно-політичною  ситуацією, що склалася внаслідок вторгнення збройних сил Російської Федерації в Автономну Республіку Крим – невід’ємну територію Української держави, а також обурені розгортанням брутальної пропагандистської кампанії, що має на меті ввести в оману світову громадськість і спрямована на підрив суспільно-політичної та економічної стабільності, територіальної цілісності України, розпалювання недовіри і ворожнечі між етнічними групами її населення.

Ми рішуче засуджуємо загарбницькі наміри і підступні дії владної верхівки Російської Федерації щодо території суверенної України, тавруємо ганьбою політичних авантюристів, які захопили органи державного управління в Автономній Республіці Крим, ставши на шлях зради національних інтересів України.

Водночас Вчена рада Гоголівського університету висловлює сподівання щодо можливості вирішення кризової ситуації, яка склалася, дипломатичним шляхом, на засадах взаєморозуміння і дружби між народами, що населяють нашу державу, а також взаємоповаги і довіри між сусідніми державами – Україною та Російською Федерацією.

Упевнені, що наша держава подолає ті складні випробування і труднощі, які склалися на шляху становлення і утвердження демократії, а українське суспільство згуртується, зробить усе можливе задля збереження єдності і цілісності держави.

Слава Україні!

06 березня 2014 року