Вибори ректора 2021

Рішення
Вченої Ради університету
06 березня 2014 р.                                                               Протокол № 7
 Про суспільно-політичну ситуацію в країні
         Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні внаслідок вторгнення збройних сил Російської Федерації в Автономну Республіку Крим, Вчена рада ухвалила:

1. Схвалити Заяву Вченої ради університету з приводу суспільно-політичної ситуації в країні. (Додається).

Заяву розмістити на сайті університету.

2. Деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам інших підрозділів та органів студентського самоврядування:

Забезпечити проведення в студентських колективах, серед професорсько-викладацького складу та співробітників відповідної роз’яснювальної роботи щодо збереження цілісності України, переходу нашої держави від диктатури до побудови демократичного суспільства.

Звернутися до партнерів з вищих навчальних закладів Російської Федерації з роз’ясненням позиції нашої держави та університету в суспільно-політичній ситуації, що склалася, закликати їх до подальшої співпраці, недопущення руйнування історичних зв’язків двох держав у сфері освіти, науки і культури.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на проректорів за напрямками діяльності.

Голова Вченої ради,
ректор університету О.Д.Бойко