Факультет культури і мистецтв

Деканат

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Творчі колективи

Молодіжний хор “Світич”

Оркестр народних інструментів

Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

Новини факультету

Вокальний дует у складі старших викладачів кафедри вокально-хорової майстерності А.Б.Хоменко і В.І.Коробки

Вокальний дует у складі старших викладачів кафедри вокально-хорової майстерності А.Б.Хоменко і В.І.Коробки (концертмейстерГ.Г.Брюзгіна) був створений у 1984 році під керівництвом старшого викладача НДПІ ім. М.Гоголя, заслуженої артистки України М.Ф.Бровченко.

А.Б.Хоменко та В.І.Коробка закінчили вокальний факультет Російської музичної академії ім. Гнєсіних по класу професорів С.М.Хромченка та Л.К.Ярославцевої. Відмінники освіти України.

Дует веде активну концертну діяльність, займається пропагандою класичного мистецтва. В репертуарі колективу оперні дуети, романси вітчизняних та зарубіжних авторів, обробки народних пісень.

В творчому доробку дуету записи на республіканському, обласному, міському радіо та телебаченні; гастрольні подорожі до Львова, Москви, Ріного, Житомира, Чернігова, Києва та ін.; участь у Всеукраїнському телевізійному фестивалі музичного мистецтва «Сонячні кларнети».

Повний телефонни довідник