Вступникам

Інформаційний стенд приймальної комісії

Правила прийому

Освітній центр Донбас, Крим - Україна

Плата за навчання у НДУ ім. Миколи Гоголя

Список документів для вступу

Підготовчі курси

Ліцензія та сертифікати

Освітні програми

Інформаційний пакет ECTS

Програми вступних іспитів (бакалавр, магістр, денна, заочна форма)

Реквізити для оплати

Проживання

Дозвілля

Лист МОН України

Рейтингові списки та конкурсні пропозиції

Проживання студентів


Гуртожиток 3

Університет має 4 сучасні студентські гуртожитки, які знаходяться у зразковому стані, оскільки в них планово проводяться капітальні й поточні ремонти. Студенти проживають у 2-х, 3-х та 4-х місних кімнатах. У студентські кімнати постійно й планомірно виготовляються у майстерні університету. Для забезпечення відповідних умов підготовки до занять у гуртожитках наявні читальні зали. Біля гуртожитків обладнані літні спортивні майданчики, де студенти мають змогу займатися спортом та  спортивними іграми.

У гуртожитках постійно працюють спортзали, які обладнані сучасними тринажерами. Традиційно організовуються розважальні заходи, зокрема: “Міс гуртожитку”, КВН між гуртожитками та спортивні змагання з футболу між жителями гуртожитків.

Гуртожиток 4

Працюють відеозали, в яких, крім програм супутникового телебачення, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми. Також студенти мають змогу самостійно провестиКухня гуртожитока інтернет у кімнати місцевих інтернетпровайдерів високої якості .Традиційними також стали тематичні зустрічі зі співробітниками правоохоронних структур та медичними працівниками міста. У гуртожитках налагоджена пропускна система,спокій студентів забезпечують співробітники ДСО. Контроль за дотриманням правил проживання покладено на фахівців соціально-гуманітарного відділу, студентських рад гуртожитків.

Щорічні конкурси на кращу кімнату в гуртожитку та на кращий гуртожиток університету сприяють вихованню в студентів відповідальності за надане їм майно, формують взаємопідтримку й взаєморозуміння між студентами. Конкурси допомагають усвідомити: гуртожиток є їхнім, хоч і тимчасовим, але домом.

Студентські гуртожитки знаходяться поблизу навчальних корпусів. На території студентського містечка постійно дїє студентське кафе “Юність”, де проводяться дискотеки й тематичні вечори. Поряд знаходиться студентська їдальня. Переглянути розпорядження про оплату

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative