Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

25.02.2020 до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з робочим візитом завітала керівниця освітніх проєктів THE LEGO Foundation в Україні Оксана Рома.  Під час зустрічі в теплому дружньому колі з ректором університету О.Г.Самойленко було обговорено низку актуальних питань, напрямки подальшої співпраці та плани на майбутнє.

Плідно попрацювали з колегами з кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту. Оксана Рома познайомила присутніх з діяльністю фону THE LEGO Foundation в Україні, наголосила на важливості впровадження діяльнісних та ігрових методів навчання в практику роботи закладів освіти, розібрали ключові уміння XXІ ст., обговорили результатів наукових досліджень тощо.

Після такої чудової плідної зустрічі з Оксаною Ромою, яка є дуже компетентною, енергійною, креативною, позитивною людиною, розумієш, що дійсно «Учителі – не ризики, а можливості!»

Навчання може бути цікавим і мотивуючим!!!

Доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту  Н.В.Білоусова